ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА ЗАСТЕРЕЖЕННЯ

Ризик неправильного вимірювання рівня глюкози в крові

У пацієнтів, яким вводять розчин для перитонеального діалізу ЕКСТРАНІЛ (ікодекстрин 7,5%) можуть бути неправильні результати вимірювання рівня глюкози в крові при використанні певних глюкометрів або тест-смужок.

 

Слід використовувати ТІЛЬКИ глюкозоспецифічні глюкометри та тест-смужки. Ці методи використовуються в клінічних лабораторіях.

 

Термін «глюкозоспецифічні» застосовується до глюкометрів або тест-смужок, на які не впливає присутність мальтози чи деяких інших цукрів. Оскільки застосування розчину для перитонеального діалізуЕКСТРАНІЛ (ікодекстрин 7,5%) призводить до підвищення рівня мальтози в крові, слід використовувати тільки глюкозоспецифічні глюкометри та тест-смужки.

 

НЕ МОЖНА використовувати глюкометри або тест-смужки, що базуються на глюкозо-дегідрогеназа-піролохінолінхіноні (GDH-PQQ) або глюкозо-барвник-оксидоредуктазі. Крім того, не слід використовувати деякі, але не всі глюкометри або тест-смужки, в основі роботи яких лежать методи, що базуються на глюкозо-дегідрогеназа-флавін-аденін-динуклеотиді (GDH-FAD). Застосування цих методів може призвести до помилково завищених показників рівня глюкози в крові у пацієнтів, які застосовують ЕКСТРАНІЛ (ікодекстрин 7,5%), через наявність мальтози. Помилково завищені показники рівня глюкози в крові можуть маскувати справжню гіпоглікемію або призвести до помилкового діагнозу гіперглікемії та виникнення явищ, що загрожують життю.

 

Щоб визначити, який тип методу використовується для моніторингу рівня глюкози, ознайомтеся з інформацією про виріб, яку докладено до глюкометра та використовуваних тест-смужок. Якщо ви сумніваєтеся, зверніться до виробника глюкометра та тест-смужок, щоб визначити який саме тип тестування використовується.

 

Щоб отримати важливу інформацію про препарат ЕКСТРАНІЛ (ікодекстрин 7,5%), глюкометри та тест-смужки, перегляньте інформацію за посиланням нижче. Інформацію про виробників глюкометрів та сумісність виробів з препаратом ЕКСТРАНІЛ (ікодекстрин 7,5%) включено до «Переліку глюкометрів для конкретної країни» (у розділі «Додаткові посилання»).

Інформація про продукт Важлива інформація з безпеки Додаткові посилання


Установить Adobe Reader